Jak to działa?

Czas wracać do domu?

Chcesz wrócić do domu ale właśnie uświadomiłeś sobie, że jesteś po kielichu? Nie możesz prowadzić i nie chcesz zostawiać swojego samochodu w centrum miasta? Zostawisz auto w centrum ale czy jutro rano nie bedziesz musiał płacić za parkometr? Co powie mąż/żona jak wróce do domu bez samochodu? Nie martw się - pomożemy! Wystarczy zamówić kierowcę, który odprowadzi Twoje auto.

Wezwanie kierowcy

Dzwonisz pod numer 511 105 205 i zamawiasz kierowcę, podajesz adres, gdzie ma przyjechać kierowca, swój numer kontaktowy i docelowy adres. Dyspozytor określa czas dojazdu, który zależy od warunków warunków atmosferycznych oraz ilości realizowanych zleceń - max 45min.

Powrót do domu

Gdy już nasz kierowca odwiezie Ciebie i Twoje auto pod dom myślisz sobie: "Ale super - wróciłem bezpiecznie do domu i mam swój samochod w moim garażu. Zapłaciłem mniej niż za zwykła taksówkę* i do tego nie musze wstawać rano i jechać taksówką po samochód. W końcu mogę iść spokojnie spać."

*przykładowa kalkulacja dla zlecenia centrum Warszawy - Piaseczno, ok 20km, w godzinach nocnych cena taxi 100-110zł Odprowadzanie Pojazdów maksymalnie 90zł.

Przyjazd kierowcy

Kierowca kontatuje się z Tobą gdy jest na miejscu. Przekazujesz kierowcy kluczyki i wracasz bezpiecznie do domu, Ty i Twoje auto!

Nasz zasięg działania