Odprowadzanie Pojazdów partnerem Festiwalu Wódki i Zakąski

W dniach 19-20 maja 2017 r. odbył się pierwszy Festiwal Wódki i Zakąski. W trakcie 2-dniowego pikniku w warszawskiej Fortecy miały miejsce setki degustacji i wzniesiono tysiące toastów. Czołowe polskie cocktail bary rywalizowały o mistrzowski tytuł w turnieju Bar Masters, zaprezentowano projekt pierwszego w Polsce Muzeum Wódki, a wśród blisko 4 tysięcy gości, stoiska festiwalowe odwiedziło wiele osobistości świata muzyki, filmu i biznesu. W charakterze prowadzącego imprezę wystąpił Robert Makłowicz, znany dziennikarz, publicysta i podróżnik kulinarny. Festiwal był pierwszym świętem tego rodzaju alkoholi i zakąsek w Polsce i na świecie. Oprawę muzyczną przygotował legendarny DJ Marek Sierocki, a o bezpieczny transport, zarówno na, jak i z Festiwalu, zadbało odprowadzaniepojazdow.pl.

Dla gości festiwalu przygotowaliśmy nasze stoisko firmowe. Największą atrakcją były alkogogle, dzięki którym można było przekonać się na własnej skórze czym grozi jazda na podwójnym gazie. Każdy odwiedzający nasze stoisko otrzymał również voucher na nasze usługi. Wszystkim Gościom oraz Organizatorom serdecznie DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy również do przeczytania krótkiego podsumowania pierwszej edycji Festiwalu Wódki i Zakąski: PODSUMOWANIE FESTIWALU